Úspěchy 2018

Soutěž Kategorie Postup Umístění Název choreografie
ABCD Děti Pohárovka 3.místo Charlie Chaplin
Junioři Pohárovka 3.místo Zvědavost
Seniorky/oldies Pohárovka 2.místo Život letí jak bláznivý
Czech Dance Tour DVK Regionální kolo 4.místo Charlie Chaplin
JVK Regionální kolo 4.místo Zvědavost
HVK Regionální kolo 1.místo Vyvolená
DVK Mistrovství Čech 3.místo Charlie Chaplin
HVK Mistrovství Čech 6.místo Vyvolená
O stodůlecký pohár DVK ohodnocena za nejlepší choreografii 1.místo Charlie Chaplin
JVK pohárovka 2.místo Zvědavost
HVK pohárovka 1.místo Vyvolená
Senioři/oldies pohárovka 3.místo Život letí jak bláznivý
Mia festival DVK Regionální kolo 1.místo Charlie Chaplin
JVK Regionální kolo 1.místo Zvědavost
ohodnocena za nejlepší choreo HVK Regionální kolo 1.místo Vyvolená
Oldies Regionální kolo 1.místo Život letí jak bláznivý
DVK international champioship 1.místo Charlie Chaplin
JVK/profi international champioship 3.místo Zvědavost
HVK international champioship 1.místo Vyvolená
Oldies international champioship 4.místo Život letí jak bláznivý
Tančím, tančíš, tančíme DVK Pohárovka 2.místo Charlie Chaplin
JVK Pohárovka 1.místo Zvědavost
HVK Pohárovka 3.místo Vyvolená

Úspěchy 2017

Soutěž Kategorie Postup Umístění Název choreografie
ABCD Děti I. 3.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
Děti II. 3.místo Tenkrát na Západě
Juniorky 1.místo Dvanáctá hodina odbila
Seniorky 2.místo Mistr bombastic
Stodůlecký pohár Děti I. 5.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
Děti II. 2.místo Tenkrát na Západě
Juniorky 2.místo Dvanáctá hodina odbila
Seniorky 3.místo Mistr Bombastic
Mia Festival Děti I. semifinále 2.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
Děti I. finále international champioship 1.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
Děti II. semifinále 1.místo Tenkrát na Západě
Děti II. finále international champioship 3.místo Tenkrát na Západě
Juniorky semifinále 2.místo Dvanáctá hodina odbila
Juniorky finále international champioship 1.místo Dvanáctá hodina odbila
Seniorky semifinále 1.místo Dvanáctá hodina odbila
Seniorky finále international champioship 2.místo Dvanáctá hodina odbila
Czech Dance Tour Děti II. region 3.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
zemské kolo - MČ 4.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
MČR 5.místo Srdci neporučíš, sorry kámo
Juniorky region 2.místo Dvanáctá hodina odbila
zemské kolo - MČ Dvanáctá hodina odbila
MČR Dvanáctá hodina odbila

Úspěchy 2016

Soutěž Kategorie Postup Umístění Název choreografie
Děti fitness aneb sport Děti semifinále 1. místo ( Asi jinej gang )
finále International championship 1. místo ( Asi jinej gang )
semifinále 1. místo ( Svoboda je krásná věc )
finále International championship 2. místo ( Svoboda je krásná věc )
Taneční skupina roku 2016 Děti region Plzeň 1. místo freestyle
Anybody Can Dance Mini děti pohárovka 1. místo Bannannaaa
Děti pohárovka 4. místo ( Asi jinej gang )
Juniorky pohárovka 1.místo Svoboda je krásná věc
Seniorky pohárovka 2.místo Teď to drahoušku roztočíme
Ulita Děti 1.místo Asi jinej gang
Dance cup pohyb Děti pohárovka 2.místo Asi jinej gang
Mini děti 2.místo Bannannaaa
Juniorky 3.místo Svoboda je krásná věc
Seniorky 1.místo Teď to drahoušku roztočíme
O Stodůlecký pohár Juniorky 2.místo Svoboda je krásná věc
Děti 1.místo Asi jinej gang
Mini děti 2.místo Bannannaaa

Úspěchy 2015

Soutěž Kategorie Postup Umístění Název choreografie
TSR Děti Regio 3.místo Peklo v pekle
9.místo Peklo v pekle
Mia festival Děti semifinále 2.místo Peklo v peklo
finále-International championship 1.místo Peklo v pekle
Anybody Can Dance Děti I. pohárovka 3.místo Peklo v pekle
Děti II. pohárovka 2.místo Agenti
Mini děti pohárovka 2.místo Volání do divočiny
Juniorky pohárovka 3.místo Sejdeme se na hřbitově
Ulita4dance Děti pohárovka 2.místo Peklo v pekle
Juniorky 1.místo Sejdeme se na hřbitově
Dance cup pohyb Mini děti pohárovka 3.místo Volání divočiny
Děti 3.místo Peklo v pekle
Juniorky 4.místo Sejdeme se na hřbitově
FTM Junioři 6.místo Sejdeme se na hřbitově

Úspěchy 2014

Název soutěže Kategorie Postup Umístění Název choreografie
TSR Děti Region Hurvínek hlavou rodiny
Juniorky Region Rodinná liga
Tančím, tanšíš, tančíme Děti I. pohárovka 1.místo Hurvínek hlavou rodiny
Děti II. pohárovka 4.místo Mach a Šebestová
Juniorky pohárovka 3.místo Rodinná liga
Mini děti pohárovka 3.místo Tučňáčci
Dance cup pohyb Mini děti pohárovka 2.místo Tučňáčci
Děti pohárovka 1.místo Hurvínek hlavou rodiny
Juniorky Rodinná liga
Ulita4dance Děti pohárovka 1.místo Hurvínek hlavou rodiny
Juniorky 3.místo Rodinná liga
Mia festiva Děti International Championship 5.místo Hurvínek hlavou rodiny
Junioři International Championship 2.místo Rodinná liga
Děti semifinále 1.místo Hurvínek hlavou rodiny
Junioři semifinále 2.místo Rodinná liga

Úspěchy 2013

Název soutěže Kategorie Postup Umístění Název choreografie
Tančím, tančíš, tančíme Děti 1.místo Vítej na párty
Juniorky 1.místo Sen malé houslistky
TSR Děti Region 2.místo Vítej na párty
5.místo Vítej na párty
MČR 7.místo Vítej na párty
Juniorky Region 5.místo Sen malé houslistky
6.místo Sen malé houslistky
Ulita Juniorky pohárovka 1.místo Sen malé houslistky
HD Dance Cup Juniorky pohárovka 2.místo Sen malé houslistky

Úspěchy 2012

Název soutěže Kategorie Postup Umístění Název choreografie
TSR Juniorky Region 5.místo Zmatená dušička
5.místo Zmatená dušička
Dance cup pohyb Mini děti 3.místo Pipi Dlouhá Punčocha
Děti 5.místo Army
Juniorky 4.místo Zmatená dušička
Tančím, tančíš, tančíme Mini děti pohárovka 2.místo Pipi Dlouhá Punčocha
Děti 1.místo Army
Juniorky 1.místo Zmatená dušička

Úspěchy 2011

Název soutěže Kategorie Postup Umístění Název choreografie
Tančím, tančíš, tančíme Mini děti pohárovka 1.místo trpaslíčci
Děti pohárovka 1.místo let´s go dámy
TSR Děti Region 2.místo let´s go dámy
3.místo let´s go dámy
MČR 5.místo let´s go dámy
Ulita4Dance Děti pohárovka 1.místo let´s go dámy

Úspěchy v roce 2010

Název soutěže Kategorie Postup Umístění Název choreografie
Tančím, tančíš, tančíme Mini děti 1.místo žabičky
Děti 4.místo To je život